Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Strateginių sprendimų paramos grupės atašė pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.07.23

Strateginių sprendimų paramos grupės  (toliau –- Grupė) atašė pareigybė reikalinga tarptautinės politikos aktualijų ir ilgalaikių procesų analizei ir jų įtakos Lietuvos užsienio politikai vertinimui,  pasiūlymų dėl Lietuvos užsienio politikos rengimui, rekomendacijų svarbiausiais užsienio politikos klausimais, studijų apie tarptautinės politikos procesus rengimui bei palaikyti nuolatinius ryšius su mokslo tiriamaisiais institutais, universitetais, užsienio politikos ekspertais regione ir pasaulyje.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Europos šalių departamente Įkelta2019.07.18

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei), baigusiam (-iai) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus, nuo 2019 m. spalio mėn.

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje skelbia atranką vairuotojo pareigybei užimti Įkelta2019.07.17

Lietuvos respublikos ambasada Rusijoje skelbia kandidatų atranką vairuotojo pareigybei užimti.

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijoje skelbia atranką raštvedžio pareigybei užimti Įkelta2019.07.17

Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje skelbia kandidatų atranką į raštvedžio pareigybę.

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose skelbia atranką užimti sekretoriaus pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos atstovybėje JAE Įkelta2019.07.01

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose skelbia atranką užimti sekretoriaus pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos atstovybėje JAE.

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2019.01.07

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką. Praktikos metu susipažinsite su Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

Teisės aktai, reglamentuojantys atrankas iš delegavimo rezervo Įkelta2017.07.03

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.302006/asr

Pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatai: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/b701f620b0bf11e6b844f0f29024f5ac.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata