Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Artimiausi renginiai

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Liepos 21 dieną Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius susitiko su EBPO delegacija, vadovaujama vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Nicola Bonucci. Susitikime buvo diskutuota apie stojimo proceso aktualijas ir aptarti tolimesni darbai.

Daugiašaliai santykiai »

Liepos 19-21 dienomis Lietuvoje lankysis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) sekretoriato delegacija, vadovaujama Vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Teisės direktorato vadovo Nicola Bonucci. Vizito metu  numatyti susitikimai su įvairių Lietuvos institucijų atstovais, kuriuose bus aptarti pagrindiniai stojimo iššūkiai, numatyti  tolesni darbai ir  patikslinti narystės terminai.

Daugiašaliai santykiai »
Viceministras ESBO susitikimas.jpg

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 11 dieną Austrijos mieste Mauerbache prasidedančiame neformaliame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) užsienio reikalų ministrų susitikime atkreipė dėmesį į įstrigusias derybas siekiant sustabdyti Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir paragino šį klausimą toliau išlaikyti ESBO politinės darbotvarkės prioritetu. 

Daugiašaliai santykiai »

Liepos 6 dieną vykusiame Europos Sąjungos ir Japonijos vadovų susitikime Briuselyje buvo pasiektas politinis susitarimas dėl ES ir Japonijos ekonominės partnerystės sutarties sudarymo. Užbaigus derybas, šis susitarimas taptų didžiausiu ES laisvosios prekybos susitarimu – ES ir Japonija kartu sukuria 30 procentų pasaulio BVP.

Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
0706 Konferencija Londone.JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 6 dieną Londone dalyvavo ministrų lygio tarptautinėje konferencijoje apie Ukrainos reformų darbotvarkę ir jos įgyvendinimą. Renginyje ministras pažymėjo, kad Ukrainai reikia ne tik stiprios Europos perspektyvos ir paramos įgyvendinant reformas, bet ir išsamios ekonominės investicijų programos.

Daugiašaliai santykiai »
20170706_100612.jpg

Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius Eduardas Borisovas liepos 5-6 d. dalyvavo Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos tautų asociacijos (ASEAN) Vyresniųjų pareigūnų susitikime Bankoke.

Daugiašaliai santykiai »
35547231162_f4ed6408a5_k.jpg

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną susitiko su Audrey Azoulay, Prancūzijos kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, rinkiminės kampanijos vizito atvykusia į Lietuvą.

Daugiašaliai santykiai »
Konferencija Ryga.jpg

„Kremliaus informacinis karas prieš Vakarus yra pasiekęs karštąją fazę, todėl norėdami jį laimėti privalome dar labiau sutelkti savo pajėgas ir būti ryžtingesni bei vieningesni“, – Rygoje liepos 5 dieną vykstančioje aukšto lygio konferencijoje „The Riga Stratcom Dialogue“ pažymėjo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »
IMG_1446.jpg

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną priėmė į Lietuvą su oficialiu vizitu atvykusį Energetikos chartijos generalinį sekretorių ambasadorių Urbaną Rusnaką ir aptarė Energetikos chartijos tarptautinę veiklą, modernizavimo klausimus.

Daugiašaliai santykiai »
35324652850_8e3c8ba49d_k.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje liepos 4 dieną susitiko su NATO generalinio sekretoriaus padėjėju (assistant secretary general) Heinrichu Braussu ir aptarė tolesnius NATO planus stiprinti kolektyvinę gynybą bei kartu gerinti pasirengimą atremti propagandines, kibernetines bei kitas hibridinio pobūdžio atakas.

Daugiašaliai santykiai »
tomas_razmus-6.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 3 dieną atidarė Vilniuje vykstančią tarptautinę konferenciją „Žurnalistų saugumas – nauji iššūkiai ir koordinuotas atsakas“, kurioje aptariama žurnalistų saugumo padėtis Europos saugumo ir bendradarbiavimo (ESBO) regione, naujausi žurnalistų veiklai kylantys iššūkiai ir galimos tarptautinio atsako priemonės.

Daugiašaliai santykiai »
Ramiojo vandenyno aljanso prezidentų sesija.jpg

Lietuvai suteiktas Ramiojo vandenyno aljanso šalies stebėtojos statusas. Apie tai Kolumbijos mieste Kalyje paskelbta birželio 29 dieną per šio aljanso Ministrų Tarybos susitikimą su valstybėmis stebėtojomis. Susitikimas įtrauktas į šiomis dienomis vykstančio Ramiojo vandenyno aljanso viršūnių susitikimo programą.

Daugiašaliai santykiai »
IMG_1461.JPG

Jungtinių Tautų (JT) biure Ženevoje vykusiose JT švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) ir JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuro organizuotose daugiašalėse konsultacijose Lietuva pasidalino sukaupta patirtimi ir pateikė rekomendacijas dėl tolesnio JT veiksmų plano dėl žurnalistų saugumo ir kovos su nebaudžiamumu įgyvendinimo.

Daugiašaliai santykiai »

Vilniuje liepos 3 dieną vyks tarptautinė konferencija „Žurnalistų saugumas – nauji iššūkiai ir koordinuotas atsakas“, kurioje ketinama įvertinti žurnalistų saugumo padėtį Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) regione ir aptarti naujus iššūkius, kylančius žurnalistų darbe – propagandą, neapykantos sklaidą internetinėje žiniasklaidoje, suvaržymus socialinėje žiniasklaidoje, informacinių šaltinių apsaugą, darbą konfliktų zonose, moterų žurnalisčių saugumą ir kitas grėsmes.

Daugiašaliai santykiai »
34755742083_90dbd5f583_k.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir su delegacija Lietuvoje viešinti Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) generalinė direktorė dr. Fabiola Gianotti birželio 27 dieną pasirašė Lietuvos Respublikos ir CERN susitarimą dėl CERN asocijuotos narės statuso suteikimo. Lietuva taps penktąja CERN asocijuota šalimi nare ir įsilies į organizaciją, jungiančią 22 valstybes nares ir apie 12 tūkstančių mokslininkų.

Daugiašaliai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata