Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gardine paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės trisdešimtmetis

Sukurta 2020.09.18 / Atnaujinta 2020.09.18 11:41
   Gardine paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės trisdešimtmetis
   Gardine paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės trisdešimtmetis

   Rugsėjo 16 dieną Lietuvos generalinis konsulatas Gardine, minėdamas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį, Gardino, Lydos ir Pelesos lietuvius pakvietė į naujas konsulato patalpas ir pristatė žymaus Lietuvos fotomenininko Sauliaus Žiūros nuotraukų parodą „Vilniaus horizontai“.

   Generalinė konsulė Jolanta Tubaitė sveikino susirinkusius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiu, priminė, kad Lietuvai brangus kiekvienas lietuvis, nesvarbu kur jis būtų ar gyventų, kvietė puoselėti Lietuvos istorinę atmintį ir būti vertais iškovotos laisvės.

   Susirinkusieji grožėjosi daugkartinio Lietuvos spaudos fotografijos konkurso „Auksinio kadro“ laimėtojo  Sauliaus Žiūros nuotraukų paroda „Vilniaus horizontai“, žiūrėjo filmą apie Lietuvą, konsulato darbuotojams linkėjo stipraus imuniteto ir dovanojo gražias lietuviškas dainas.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_20200915_151215.jpg

   Rugsėjo 15 dieną, pažymėdama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-etį, Lietuvos ambasada Graikijoje surengė iškilmingą virtualią šventę, kurios metu įvertino prie dvišalių Lietuvos ir Graikijos santykių plėtros prisidėjusius Graikijos asmenis ir institucijas. Laureatai buvo įvertinti už diplomatinių, ekonominių, kultūrinių, sportinių ir žmogiškųjų ryšių plėtrą.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   razmus-6570.jpg

   Briuselyje pristatyta paroda „Atgimusiai Lietuvai - 30”, kurioje eksponuojami šiuolaikinio meno, mokslinių inovacijų ir dizaino objektai, sukurti per 30 Lietuvos Nepriklausomybės metų. Ši paroda turėjo būti pagrindiniu 2020 metų Kovo 11-osios minėjimo akcentu Belgijoje ir Liuksemburge.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   2.jpg

   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio paminėjimo proga, kovo 7 dieną Paryžiuje Lietuvos ambasada Prancūzijoje kartu su Prancūzijos lietuvių bendruomene ir Prancūzijos lietuvių jaunimo sąjunga surengė visuotinį Prancūzijos lietuvių suvažiavimą, į kurį užsiregistravo virš 400 lietuvių ir jų šeimų narių iš visos Prancūzijos.

   Užsienio lietuviai »