Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvių produkcija pristatoma tarptautinėje parodoje „Maison&Objet“ Paryžiuje

Sukurta 2017.09.12 / Atnaujinta 2017.09.12 13:24
  Lietuvių produkcija pristatoma tarptautinėje parodoje „Maison&Objet“ Paryžiuje

  Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis aplankė Lietuvos įmones, dalyvaujančias rugsėjo 8–12 dienomis Paryžiuje vykstančioje namų interjero ir dizaino parodoje „Maison&Objet Paris 2017“.

  Susitikimuose su Lietuvos gamintojais ambasadorius pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau įmonių atvyksta į šią parodą pristatyti savo produkcijos. Dalis Lietuvos namų interjero ir dizaino srities įmonių šioje parodoje yra nebe naujokės, o kelių metų įdirbis duoda vaisių – lietuviškos produkcijos Prancūzijoje galima įsigyti ne tik dizaino butikuose ar turistinių regionų parduotuvėse, bet ir didžiuosiuose prekybos centruose Paryžiuje „Printemps“ ir „Galeries Lafayette“.

  Lietuvos įmonių atstovai teigė, kad nuolatinis dalyvavimas šioje parodoje sustiprina patikimo partnerio įvaizdį jau turimiems verslo kontaktams, suteikia puikią galimybę pristatyti naujausią savo produkciją ir, žinoma, užmegzti naujus verslo ryšius. 

  Vienoje svarbiausių Europoje ir daugiausiai lankytojų iš viso pasaulio pritraukiančioje parodoje Paryžiuje šį rudenį savo gaminius pristato 17 įmonių iš Lietuvos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  FB_IMG_1513157402363.jpg

  Gruodžio 12 dieną Lježo universitete, minint žymaus semiotiko A. J. Greimo gimimo šimtmetį, atidaryta interaktyvi trikalbė (lietuvių, anglų, prancūzų) kilnojamoji paroda „Pasaulis semiotiko akimis“.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  P1030300.jpg

  Spalio 6 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijoje surengti Paryžiuje reziduojančių Baltijos ir Šiaurės šalių (NB8) ambasadorių darbo pietūs su Prancūzijos prezidento diplomatiniu patarėju Philippe Etienne ir kitais Prezidentūros pareigūnais, dalyvaujant Paryžiuje viešinčiam Lietuvos Prezidentės patarėjui  Nerijui Aleksiejūnui.

  Atstovybių naujienos »
  BATUN parodos atidarymas JT 20170905 Niujorkas_1.jpg

  Rugsėjo 5 dieną Lietuvos nuolatinė atstovė Jungtinėse Tautose ambasadorė Audra Plepytė kartu su Latvijos ir Estijos ambasadoriais Jungtinių Tautų pastate Niujorke atidarė parodą, skirtą BATUN (angl. Baltic Appeal to the United Nations) judėjimui. Latvijos okupacijos muziejaus parengtoje parodoje pristatoma šios Baltijos šalių okupacijos metais veikusios visuomeninės organizacijos veikla nuo 1966 iki 1991 metų.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  80664_0781da5771103c93b131179ef7002b63.jpg

  Rygoje, meno galerijoje „Maksla XO“, birželio 28 dieną atidaryta vieno žymiausių šiuolaikinių Lietuvos tapytojų, 2010 metų Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Jono Gasiūno paroda. Lietuvos ambasada Latvijoje – viena iš parodos rėmėjų.

  Atstovybių naujienos »
  Paroda.Greimas1.jpg

  Minint žymaus pasaulio semiotiko Algirdo Juliaus Greimo gimimo šimtmetį, gegužės 29 dieną Aukštojoje socialinių mokslų mokykloje (École des Hautes Etudes en Sciences Sociales, EHESS) Paryžiuje atidaryta interaktyvi kilnojamoji paroda „Pasaulis semiotiko akimis“.

  Atstovybių naujienos »
  _L.Bernoto parodos atidarymas1.jpg

  Lietuvos generaliniame konsulate Čikagoje gegužės 4 d. atidaryta dailininko Lino Bernoto darbų paroda „Magna Mater Essence Reflection“. Atidarymo renginyje dalyvavo Vilniuje gyvenantis ir kuriantis menininkas, kurio paveikslai pirmą kartą eksponuojami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sveikindamas susirinkusius svečius generalinis konsulas Marijus Gudynas pažymėjo, kad tai jau trečia konsulate pristatoma iš Lietuvos atkeliavusi ekspozicija, ir padėkojo šį projektą inicijavusiai ir asmeninėmis lėšomis finansavusiai lietuviško meno entuziastei bei propaguotojai poniai Gailei Dagilienei.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata