Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SANKT-PETERBURGE (RUSIJOS FEDERACIJA)

Adresas: ul. Ryleyeva 37, 191123 St. Petersburg, RUSSIA 

plačiau »

Tel. +7 812 327 26 81, +7 812 327 3167, +7 812 327 3272
Faksas +7 812 327 26 15
El. paštas

Birštono savivaldybės turistinio potencialo pristatymas Sankt Peterburge

Sukurta 2016.10.12 / Atnaujinta 2016.10.12 11:02
  Birštono savivaldybės turistinio potencialo pristatymas Sankt Peterburge

  2016-10-11 Lietuvos Generaliniame konsulate Sankt Peterburge organizuotas renginys pristatant Birštono turistinį potencialą.

                                Birštono savivaldybę atstovavo merė Nijolė Dirginčienė, Birštono turizmo informacinio centro direktorė Rūta Kapačinskatė, „Eglės“ ir „Tulpės“ sanatorijų bei viešbučio „Pušynė“ atstovai.

  Renginyje apsilankė Sankt Peterburgo vyriausybės Turizmo komiteto pirmininko pavaduotoja Nana Gvičija, Leningrado srities administracijos Kultūros komiteto turizmo departamento direktorė Elena Ustinova, virš 50 turizmo agentūrų ir spaudos / informacinių leidinių atstovų.

                               „Tikiu, kad ekonominė situacija stabilizuosis ir mes vėl grįšime į ankstesnio bendradarbiavimo lygį, lygį užtikrinantį turistinių srautų augimą, abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Lietuvos gydomojo turizmo potencialas, Sankt Peterburgo atžvilgiu, turi didelių perspektyvų augimui. Tokie renginiai ir yra skirti informacijos apsikeitimui, naudingiems kontaktams ir naudingų projektų numatymui“ - atidarydamas renginį sakė Lietuvos Respublikos Generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis.  

  „Po keturių metų pertraukos Birštonas pristato Sankt Peterburgui turizmo ir gydomojo turizmo naujoves. Per šį laikotarpį sanatorijos modernizavosi, klientams teikiami nauji, inovatyvūs gydymo spendimai. Ir kainos konkurencingos“ – sako Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

                               Pristatydamas Lietuvos turizmo galimybes, Lietuvos komercijos atašė Sankt Peterburge Kęstutis Masalskis pabrėžė, kad „tiek šis renginys, tiek planuojamas Lietuvos Generaliniame konsulate Sankt Peterburge Anykščių ir Zarasų turistinio potencialo pristatymas – tai gera platforma savivaldybėms pristatyti savo turistines strategijas didelio miesto rinkai. Konkurencija šiame segmente pakankamai didelė, nes panašias paslaugas siūlo ir Latviai, ir Estai ir Suomiai.  Tačiau būtent savivaldybių vadovų dalyvavimas tokiuose renginiuose suteikia optimizmo, kad galima lanksčiai reaguoti į kylančias problemas ir rasti optimalius sprendimus“. 

                        Kitas Anykščių ir Zarasų savivaldybių turistinio potencialo pristatymo renginys planuojamas spalio 14 d. Lietuvos Generaliniame konsulate Sankt Peterburge.

  Naujienlaiškio prenumerata