Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo 2020 m. birželio 17 d. atšauktas Lietuvoje paskelbtas karantinas, tačiau paliekama galioti valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »
IMG_2658.JPG

Lietuvos Respublikos Vyriausybė pratęsė karantino režimą Lietuvoje iki 2020 m. birželio 16 d. 24:00 val.

Atvykti į Lietuvos Respubliką leidžiama Lenkijos Respublikos piliečiams, atvykstantiems darbo, verslo ar studijų reikalais. Estijos Respublikos bei Latvijos Respublikos piliečiams bei minėtose šalyse legaliai gyvenantiems užsieniečiams, jei jie iš Lenkijos, Estijos ir Latvijos nebuvo išvykę pastarąsias 14 dienų.

Konsulinės naujienos » Vykdomi projektai »
Presentation2.jpg

Klientai aptarnaujami tik užsiregistravus iš anksto tel. +7 812 327 26 81 arba el. paštu [email protected]

Prašome įeiti po vieną ir tik dėvint pirštines bei kaukę. 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija  baigiama 2020 m. kovo 27 d. 12:00 val. Lietuvos laiku.

Jei šiuo metu esate Rusijos šiaurės vakarų regione, pageidaujate  ir neturite galimybės grįžti į Lietuvą, elektroniniu paštu [email protected] parašykite savo pavardę ir vardą, kontaktinį telefoną ir adresą Peterburge.

Neatidėliotinais atvejais informacija teikiama telefonu 327 31 66.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge »

Vyriausybė nutarė pratęsti tranzitinį laikotarpį kitų šalių piliečiams grįžti namo per Lietuvos Respublikos teritoriją iki 2020 m. kovo 26 d. 00:00 val., kai bus leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus. Supaprastintas asmenų tranzitas iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją vykdomas tik per Kenos geležinkelio pasienio kontrolės punktą ir Kybartų geležinkelio pasienio kontrolės punktą.

Konsulinės naujienos » Vykdomi projektai »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »

Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Apie dokumentų priėmimą vizoms gauti bei kitus pasikeitimus bus pranešta atskirai.

Informacija teikiama darbo valandomis tel. +7 812) 327 02 30.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »
IMG_0334.jpg

Pranešame, kad siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui, Lietuvos Respublikos Vyriausybė rekomendavo šalies piliečiams susilaikyti nuo kelionių. Jei šiuo metu esate atvykęs į Rusijos šiaurės vakarų regioną ir norite būti užregistruoti savo buvimą, elektroniniu paštu [email protected] parašykite savo pavardę ir vardą, kontaktinį telefoną ir adresą Peterburge bei datą, iki kada žadate čia būti. Siūlome nesilankyti masiniuose renginiuose, esant bet kokiems ligos simptomams kreiptis į medikus.

Lankytojų priėmimas visais konsuliniais klausimais stabdomas iki atskiro pranešimo. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Sankt Peterburge teikia neatidėliotiną konsulinę pagalbą.

Informacija teikiama telefonu 327 02 30.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »
IMG_7858.jpg

     Pranešame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja nauja įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcija ir nuo šios datos  konsulinei įstaigai dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

    - kurie turi teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka;

    - kurie yra lietuvių kilmės;

    - kurie perkeliami įmonės viduje pagal Įstatymo 442 straipsnio nuostatas.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
lietuvos-isduoda-sengeno-zonos-viza-585bc243dc2ac.jpg

Lietuvos generalinis konsulatas Sankt Peterburge pradeda bendradarbiauti su LR URM skelbtą konkursą laimėjusiu išorės paslaugų teikėju VF Services.

Prašymus išduoti Šengeno vizą nuo rugpjūčio 8 d. bus galima pateikti šio paslaugų tiekėjo vizų centre, adresu Bolšaja Raznočinnaja, 16 (metro stotis „Čkalovskaja“).

Informaciją apie vizų centro paslaugas galima gauti internete https://www.vfsglobal.com/Lithuania/Russia/contact-us.html

Konsulinės naujienos » Vykdomi projektai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata