Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SANKT-PETERBURGE (RUSIJOS FEDERACIJA)

Adresas: ul. Ryleyeva 37, 191123 St. Petersburg, RUSSIA 

plačiau »

Tel. +7 812 327 26 81, +7 812 327 3167, +7 812 327 3272
Faksas +7 812 327 26 15
El. paštas

Sankt Peterburge – turizmo galimybių Zarasų krašte pristatymas

Sukurta 2017.04.13 / Atnaujinta 2017.04.14 10:35
   Sankt Peterburge – turizmo galimybių Zarasų krašte pristatymas
   Sankt Peterburge – turizmo galimybių Zarasų krašte pristatymas
   Sankt Peterburge – turizmo galimybių Zarasų krašte pristatymas
   Sankt Peterburge – turizmo galimybių Zarasų krašte pristatymas

   2017 balandžio 11 – 12 d.d. Sankt Peterburge Zarasų turistines galimybes pristatė Zarasų savivaldybės, turizmo informacinio centro ir verslo atstovai.

   Šiais metais pristatymo dviejų dienų renginiai buvo organizuoti meno galerijoje Artefice ir Sankt Peterburgo ir Leningrado srities žurnalistų namuose.

   „Sankt Peterburgo gyventojams Zarasų pavadinimas palaipsniui naujai atrandamas. Dažnas prisimena laikus, kuomet pats ar jo artimieji, draugai, pažįstami čia praleisdavo ištisas vasaras ir galiausiai tapdavo puikiais bičiuliais svetingiems zarasiečiams. Dėka pastarųjų metų Zarasų savivaldybės iniciatyvos, jau penktą kartą Sankt Peterburge Zarasų turistines galimybes pristato Zarasų savivaldybės, turizmo informacinio centro ir verslo atstovai“ – sako Lietuvos Respublikos Generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis.

   „Susisiekimas patogus, atstumas nėra didelis, maršrutas nėra sudėtingas. Žinoma, svarbu buvo ir yra tai, ką rasdavo čia atvykę Sankt Peterburgo gyventojai. O rasdavo čia šeimų poilsiui gamtos apsuptyje palankias sąlygas, puikius vietinius maisto produktus, svetingus žmones“ – sako Zarasų meras Nikolajus Gusevas.

   O kaip yra šiandien? Šiandienos Zarasų krašto turistines galimybes pristatė Zarasų savivaldybės darbuotojai ir specialistai. Zarasai gali pasiūlyti puikiai išvystytą šeimyninio turizmo infrastruktūrą. Rajone yra ne tik aštuonios dešimtys įvairiausias paslaugas siūlančių kaimo turizmo sodybų, bet ir galimybės paragauti vietos kulinarinio ir tautinio paveldo produktų. Ežeringiausiame Lietuvos krašte, tikrame Žvejų Rojuje, išvystyta žvejybos infrastruktūra, lankymui pritaikyti unikalūs Lietuvoje paveldo objektai. Norintiems geriau pažinti Zarasų kraštą, laisvai rusiškai kalbantys vietos gidai pasiūlys savo paslaugas. Apie tai kas yra ir ateities investicinius planus papasakojo Zarasų savivaldybės ir Turizmo informacinio centro darbuotojai.

   Besilankantiems Zarasų krašte Sankt Peterburgo gyventojams jau yra gana gerai pažįstami  Šlyninkos vandens malūno produktai, vietos ūkininkų mėsos produkcija, Vasaknų rūkyta žuvis ir Zarasų krašte populiarėjančios vynuoginės sraigės. Ir tai tik keletas gausios skonių paveldo paletės spalvų! Apie tai vaizdžiai papasakojo Zarasų krašto verslininkai.

   Plačiau apie Zarasų kraštą galite paskaityti: www.visitzarasai.lt

   Naujienlaiškio prenumerata