Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SANKT-PETERBURGE (RUSIJOS FEDERACIJA)

Adresas: ul. Ryleyeva 37, 191123 St. Petersburg, RUSSIA 

plačiau »

Tel. +7 812 327 26 81, +7 812 327 3167, +7 812 327 3272
Faksas +7 812 327 26 15
El. paštas

Specialistams ir žurnalistams pristatyti Lietuvos kurortai

Sukurta 2017.10.18 / Atnaujinta 2017.12.05 10:38
   Specialistams ir žurnalistams pristatyti Lietuvos kurortai
   Specialistams ir žurnalistams pristatyti Lietuvos kurortai
   Specialistams ir žurnalistams pristatyti Lietuvos kurortai

   Generalinis konsulatas kartu su Valstybiniu turizmo departamentu ir Lietuvos kurortų savivaldybėmis pristatė Anykščių, Palangos, Birštono ir Druskininkų turistinis potencialą.

   Virš 50-ties turizmo agentūrų specialistų, spaudos ir informacinių leidinių atstovų susipažino su pokyčiais, įvykusiais praėjusį sezoną,

   „Lietuvos kurortinių miestų savivaldybės tikrai turi ką pasiūlyti Sankt Peterburgo turistui. Lietuvos poilsinis ir gydomasis turizmo potencialas, Sankt Peterburge turi didelių perspektyvų augimui“ - atidarydamas renginį sakė Lietuvos Respublikos Generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis, taip pat primindamas, kad turizmas- tai upė dviem kryptimis ir kviesdamas lietuvius atvykti į šiaurinę Rusijos sostinę.

   „Palanga – vienas iš žymesnių Lietuvos kurortų. Kurortas, turintis gilias istorines šaknis ir ypač tinkamas šeimyniniam poilsiui. Vyresnės kartos Sankt Peterburgo gyventojams Palanga gerai žinoma. Jaunoji karta dar jos neatrado. Šios dienos renginys ir yra skirtas naujam požiūriui ir Palangos turistinių galimybių pristatymui” – sakė Rasa Kmitienė, Palangos Turizmo informacinio centro direktorė.

   „Birštonas, lengvai pasiekiamas Lietuvos balneologinis, mineralinių vandenų ir mineralinio purvo 170 metų istorinę patirtį turintis kurortas su trimis sanatorijomis (Tulpės, Versmė, Eglė) ir keliais (Royal Residence, Vytautas Mineral) SPA laukia visų, kam svarbu sveikata (įvairi reabilitacija) ir lepinamasis poilsis (su aktyvaus laisvalaikio galimybėmis) puikiai sutvarkytoje, saugioje miesto infrastruktūros aplinkoje ir tarp paslaugių žmonių (plačiau per www.visitbirstonas.lt)“sakė Juozas Aleksandravičius, Birštono turizmo informacijos centro atstovas.

    Pristatydami Lietuvos kurortinių miestų galimybes, beveik visi dalyviai pažymėjo, kad – tai gera platforma savivaldybėms pristatyti savo turistines strategijas didelio miesto rinkai. Konkurencija šiame segmente pakankamai didelė, nes panašias paslaugas siūlo ir latviai, ir estai ir suomiai. Tačiau būtent savivaldybių atstovų ir Turizmo informacinių centrų specialistų dalyvavimas tokiuose renginiuose suteikia informaciją iš pirmų lūpų, todėl dalyvaujantys ne tik gauna paskutinę informaciją, bet ir lanksčiai reaguoja į kylančias problemas, padeda rasti optimalius sprendimus.

   Plačiau apie renginį:

   Naujienlaiškio prenumerata