Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_3295.JPG

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda nusiuntė sveikinimą Rusijos Federacijos Prezidentui Vladimirui Putinui trisdešimtųjų Rusijos dienos metinių proga. Prezidentas palinkėjo visiems Rusijos žmonėms sveikatos, taikos, klestėjimo ir gerovės.

Užsienio politika ir diplomatija » Vykdomi projektai »
IMG_8504.jpg

Virš 300 žmonių aplankė Lietuvos stendą Ermitažo Generalinio štabo rūmuose vykusioje Europos kalbų dienos mugėje ”Atrask savo Europą”. Savo stendus čia turėjo visi Peterburge reziduojantys ES šalių generaliniai konsulatai bei kultūros institutai, vyko daug renginių, pristatymų, parodų ir koncertų. Lietuvos stendo ašis šiemet buvo zanavykai.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija » Vykdomi projektai »
IMG_7587.JPG

Estijos, Latvijos ir Lietuvos generaliniai konsulatai, Baltijos šalių bendruomenės, kartu su miesto visuomenės atstovais, mieste reziduojančiais diplomatais, Rusijos buvusių demokratinių judėjimų aktyvistais bendru renginiu paminėjo Baltijos kelio 30-metį ir Molotovo-Ribentropo pakto 80-ąsias metines.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Sankt Peterburge » Vykdomi projektai »
IMG_7858.jpg

     Pranešame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja nauja įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcija ir nuo šios datos  konsulinei įstaigai dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

    - kurie turi teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka;

    - kurie yra lietuvių kilmės;

    - kurie perkeliami įmonės viduje pagal Įstatymo 442 straipsnio nuostatas.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata