Nelaimės atveju

Sukurta 2019.09.24 / Atnaujinta 2021.01.18 15:26

Įvykus nelaimei Lietuvos Respublikos piliečiui, konsulinė informacija ir konsulinė pagalba teikiama generalinio konsulato Sankt Peterburge darbo laiku - nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 9.00–18.00 ir penktadienį 9.00–16.45 telefonu +7 812 327 26 81 arba el.paštu [email protected].

DĖMESIO:    

Pasibaigus darbo laikui, taip pat nedarbo dienomis, švenčių dienomis ir savaitgaliais, įvykus nelaimei ar kitais skubiais atvejais, skambinkite į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 236 2444 arba rašykite el.paštu. [email protected]

Ką daryti nelaimingo atsitikimo ar ligos atveju?

Įvykus nelaimingam atsitikimui, kurio metu susižalojote arba susirgote kelionėje, nedelsdami kreipkitės į gydymo įstaigą, kurioje bus suteikta kvalifikuota medicinos pagalba.

Jei nežinote, kaip elgtis patyrus traumą, susirgus arba patekus į ligoninę ilgesniam laikui užsienyje, skambinkite draudimo liudijime arba jo prieduose nurodytais telefonų numeriais Jūsų draudimo bendrovės asistavimo kompanijai arba tiesiogiai draudimo bendrovei.

Nuvykę į gydymo įstaigą, pateikite galiojantį draudimo liudijimą arba Europos sveikatos draudimo kortelę. Pateikus galiojantį draudimo liudijimą, gydymo įstaiga susisieks su draudimo bendrove.

Jei turite galimybę, sąskaitą už suteiktą medicinos pagalbą galite apmokėti. Grįžę į Lietuvą, turite teisę kreiptis į Jus apdraudusią draudimo bendrovę dėl patirtų išlaidų kompensavimo. Verta pastebėti, jog išlaidos Jums bus grąžinamos tik pateikus gydymo įstaigos dokumentus, patvirtinančius kreipimosi ir mokėjimo faktą.

Naujienlaiškio prenumerata